EuroMat kelio plokštės (iki 80 t)

EuroMAT – tai laikinųjų kelių plokštės, pagamintos iš 100% perdirbto didelio tankio polietileno. Jos yra lanksčios, išlaiko transporto priemones iki 80 tonų. Gaminamos juodos, lengvai grublėtos, vieno dydžio, naudojamos -30 – +85 laipsnių temperatūroje.

Naudojant EuroMat plokštes prasto matomumo ar nakties sąlygomis yra galimybė jų paviršių žymėti šviesą atspindinčiais ženklais ir taip sukurti “katės akis”. EuroMAT plokštės atsparios vandeniui ir chemikalams, apsaugo nuo skysčių pratekėjimo ir galimo aplinkos užteršimo, nelaidžios, todėl puikiai tinka elektros įrenginių montavimo aikštelėms.

Esame oficialūs gamyklų AlturnaMATS, Inc ir Checkers Industrial Products, LLC atstovai Baltijos šalyse. Kelio plokštes parduodame ir nuomojame.

Plokščių sujungimas

Vienguba jungtis sujungia dvi plokštes. Uretano jungtys naudojamos trumpalaikiams projektams greitam plokščių sujungimui, jos sutvirtinamos metaliniais varžtais.

Dviguba uretano jungtis sujungia 4 plokščių kampus, taip galima formuoti norimo ploto ištisinę dangą.

Lanksti jungtis naudojama vietose, kur itin nelygus ir nestabilus gruntas, šlaituose bei įkalnėse.

Greitosios jungtys (be varžtų) naudojamos trumpalaikiams projektams.

U formos metaliniai kaiščiai sutvirtina laikinos dangos kraštus šlaituose, nelygiose vietovėse ir naudojami kartu su kitomis jungtimis.

Plokščių dydžiai

Dydis (mm) Plotas (m²) Apkrova (t / m²) Svoris (kg)
2410 x 1200 x 12 2,9 80 35

Nuotraukų galerija

Įmonės rekvizitai

UAB „Topros technika”
Įmonės kodas: 302973405
PVM kodas: LT10000507414
Savanorių pr. 203, LT-02300 Vilnius
+ 370 603 33999
El. paštas: info@topra.lt

Sekite mus Facebook